….to akcja charytatywna koncernu Fortum, podczas której poprzez biegi, jazdę na rowerze i nordic walking wspomagamy cel charytatywny. Fortum przekaże środki finansowe na pomoc organizacjom pozarządowym z pięciu miast: Częstochowy, Bytomia, Płocka, Wrocławia i Zabrza. Wysokość środków, które trafią do Częstochowy, zależna będzie od miejsca, które nasze miasto zajmie w generalnej klasyfikacji. Rywalizacja trwa od 22 kwietnia do 30 września.
W Częstochowie w 2017 r. wspieramy podopiecznych Fundacji Chrześcijańskiej „Adullam”.
Krok 1.
Należy pobrać aplikację (bezpłatnie) z Google Play, App Store. Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia mobilne działające na systemach iOS, Android. Zarejestrować się poprzez Facebook lub przez e-mail, uzupełnić dane i wybrać Częstochowę, dla której będziesz zbierać energię.
Krok 2, 3, 4…..
W akcję opartą na charytatywnej rywalizacji może się włączyć każdy, kto jest aktywny ruchowo i zainstaluje aplikację Honorowy Dawca Energii Fortum. Pamiętaj, że możesz włączyć w akcję rodzinę, znajomych i sąsiadów (także tych z innych miast)!
Biegasz? Biegaj dla Częstochowy.
Jeździsz na rowerze? Rób to dla Częstochowy.
Uprawiasz nordic walking? Częstochowa na tym skorzysta.
Więcej informacji: honorowydawcaenergii.fortum.pl