ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Aktorzy na medal

W ramach zajęć świetlicy „Życie poza szkołą” dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach teatralno-muzycznych – to jedno z najważniejszych założeń pracy z dziećmi. Efektem ich pracy, wykonywanym po zakończonych zajęciach w szkole, są spektakle prezentowane każdego roku szerszemu gronu odbiorców z okazji różnych wydarzeń.

Jednym z ostatnich przedstawień, które powstało dzięki zaangażowaniu młodych podopiecznych świetlicy było „Prawo miłości”. Zostało zaprezentowane w trakcie zeszłorocznego konkursu Małych Form Teatralnych, odbywającego się pod hasłem „Młodość Bez Uzależnień, Przemocy i Agresji”, którego organizatorem  była Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca w mieście Częstochowa.

Spektakl słowno-muzyczny pt. „Prawo miłości” zdobył I miejsce w kategorii III (placówki wsparcia dziennego). W nagrodę na działania świetlicy przekazany został bon finansowy, który pozwolił na doposażenie placówki w zmywarkę, która służyć będzie dbaniu o zdrowie i higienę w czasie codziennych zajęć. Zakup zmywarki połączyliśmy ze wsparciem, które otrzymaliśmy od Klubu Biznesu Raków i wykonaliśmy drobny remont. W świetlicy pojawiły się nowe szafki kuchenne, a w łazience nowe szafki i umywalka.

Działanie związane z prowadzeniem świetlicy „Życie poza szkołą” jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Częstochowa oraz ze środków unii europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie realizacji projektu „Stare Miasto – Nowe Życie”.

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
Nawigacja
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Scroll to Top
Skip to content