ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Spotkanie wigilijne klubów abstynenckich

Tradycja spotkań wigilijnych ma kilka znaczeń. Jednym z nich jest spotkanie się przy wspólnym stole i złożenie sobie życzeń na nadchodzący rok. Podczas takich spotkań członkowie klubów abstynenckich życzą sobie wytrwałości na drodze trzeźwości i utwierdzają się w podjętej przez nich decyzji. Atmosfera, jaka towarzyszy takim spotkaniom wzmacnia w członkach klubów wytrwałość i odwagę na nowej drodze ich życia. Obecność wielu życzliwych osób podczas spotkania daje poczucie wspólnoty i zrozumienia.

W spotkaniu organizowanym przez Związek Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich Ziemi Częstochowskiej, które odbyło się w siedzibie Fundacji Chrześcijańskiej „Adullam” wzięło udział kilkadziesiąt osób. Wśród nich byli członkowie klubów abstynenckich z Częstochowy, Kłobucka, Blachowni i Kamienicy Polskiej, takich jak Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy “ROZSĄDEK”, Stowarzyszenie Klub Abstynenta “WYTRWAŁOŚĆ”, Abstynenckie Stowarzyszenie Klubu Wzajemnej Pomocy “OSTOJA”, Stowarzyszenie Abstynenckie “PÓŁNOC”, Stowarzyszenie Abstynenckie “FENIKS”, Stowarzyszenie Abstynenckie “FAMILIA”, Fundacja Chrześcijańska “Adullam”, Kłobuckie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich “ATOL”. Z ramienia Urzędu Miasta Częstochowy była pani Ewa Jaguścik specjalista w Wydziale Polityki Społecznej i jednocześnie przedstawiciel Partnerstwa Aktywności LokalnejCzęstochowa – mówimy NIE uzależnieniom i przemocy.

Uczestniczący w spotkaniu życzyli sobie wszystkiego najlepszego na czas Świąt Bożego Narodzenia, które są momentem przełamania i świadectwem dla tych, którzy jeszcze błądzą i szukają nowej drogi.

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
Nawigacja
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Scroll to Top
Skip to content