ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Rosną, rosną młode talenty!

Wszystkie wielkie gwiazdy miały swoje małe początki. Może i my będziemy kiedyś się szczycić znajomością wielkich sław, które wyrosły na naszych oczach. Ostatnią okazją do cieszenia się zdolnościami naszych podopiecznych ze świetlicy był występ z okazji Dnia Mamy i Taty

, który odbył się 23 maja w siedzibie Fundacji. Na przedstawienie pt. “Miks bajkowy – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” przybyła liczna publiczność, która składała się z szanownych rodziców i opiekunów naszych pociech. A gwiazd było tak wiele: Smok, Królowa, Złe Wilczysko, Czarownica, Jaś i Małgosia, Król Dratewka, Babcia, Czerwony Kapturek i Gajowy. Bajkowy poczet zasilał także zastęp Krasnali oraz Narrator przedstawienia.

Aby jeszcze bardziej uczcić kochanych rodziców, nasze pociechy śpiewały piosenki, recytowały wiersze i grały na instrumentach na ich cześć, a następnie obdarowały swoich najbliższych pięknymi kwiatami, które własnoręcznie wykonały (oczywiście z małą pomocą wychowawców ze świetlicy).

Ten wspaniały dzień był również okazją do wręczenia nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego. Wyróżnieni z radością odbierali swoje prezenty.

I nikogo nie trzeba przekonywać, że miłość naszych dzieci jest piękna i bezwarunkowa. Kochają nas bez względu na to, jacy jesteśmy, kochają nas za to, że PO PROSTU jesteśmy: MAMĄ… TATĄ…

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Skip to content