ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Biegną, biegną dzieci do Adullam…

Biegną, biegną dzieci do Adullam, gdyż tutaj zawsze jest coś do zrobienia.Zawsze można znaleźć pomysł na wspólną zabawę, a wiadomo, że razem jest zawsze ciekawiej i weselej.

Można rozwijać swój talent uczestnicząc w zajęciach np. plastycznych, muzycznych oraz sportowych. Robimy kwiaty z bibuły, malujemy na szkle, wykonujemy ozdoby z modeliny i uczymy się techniki ozdabiania przedmiotów decoupage.

Wolny czas możemy również spędzić ucząc się gry na instrumentach, a chętnych do nauki mamy wielu. Nasz zespół muzyczny szybko się rozwija, na swoim koncie mamy już pewne osiągnięcia.

Wszyscy witają się serdecznie. Mimo to, że znamy się już od dawna, każdy jest tu wyjątkowy, przyjaźnimy się ze sobą i nie szczędzimy sobie okazywania wzajemnej sympatii. Dbamy o siebie na różne sposoby: o swoje piękno wewnętrzne ale także i wizerunek zewnętrzny. W związku z tym niedawno mieliśmy wizytę bardzo miłej pani Małgorzaty Ujmy, która ma swój salon fryzjerski przy Estakadzie w “okrąglaku”. Podczas wizyty na świetlicy wszystkie chętne dzieci mogły zmienić swój image poprzez nową fryzurę (oczywiście za zgodą rodziców). Niebawem koniec roku szkolnego, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by ruszyć na podbój wakacji w nowych fryzurach i z całym bagażem wrażeń z minionego roku szkolnego.

UDANYCH WAKACJI 2012!!!

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Skip to content