ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Radosna Wielkanoc dla każdego

Tegoroczne „Śniadanie Wielkanocne” organizowane przez Fundację Chrześcijańską „Adullam” odbędzie się tradycyjnie w Wielką Sobotę 3 kwietnia i będzie skierowane jest do 350 osób osób starszych, samotnych, bezdomnych, jak i osób przebywających w kwarantannie w związku z podejrzeniem choroby COVID-19 i szczególnie narażonych na zachorowanie. Każda z osób objętych wsparciem w ramach „Śniadania” otrzyma paczkę ze świątecznymi potrawami oraz artykułami spożywczymi. Dopuszczamy (w przypadku, gdy osoba nie miejsca, gdzie mogłaby spożyć uroczyste śniadanie ) możliwość spożycia posiłku w stołówce charytatywnej prowadzonej przez Fundację (z zachowaniem reżimu sanitarnego). W rozwożeniu paczek do podopiecznych na terenie miasta Częstochowy pomogą przedstawiciele organizacji związanych z Partnerstwem na Rzecz Aktywności Lokalnej „Stare Miasto – Nowe Życie”.

To nie sama organizacja uroczystości jest dla zespołu Fundacji wyzwaniem (choć w dużej mierze też), ale zakup produktów do paczek świątecznych. Przy galopujących cenach jest to coraz trudniejsze, a otrzymana dotacja nie pokrywa całości kosztów. Tradycyjnie Śniadanie Wielkanocne odbędzie się dla 350 osób, szacunkowa wartość części produktów do jednej paczki to 30 zł. W każdej paczce znajdą się także tradycyjne potrawy przygotowane w fundacyjnej kuchni. Zachęcamy do wsparcia nas poprzez akcję zrzutkę – https://zrzutka.pl/d8nmmj

„Śniadanie Wielkanocne” jest współfinansowane jest ze środków Gminy Miasto Częstochowa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
Nawigacja
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Scroll to Top
Skip to content