ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Jesień też może być piękna…

Każda pora roku ma w sobie ukryte piękno, ukryte, bo mogą je zobaczyć tylko ci, którzy tego pragną, którzy potrafią patrzeć na świat i podziwiać jego piękno. Ale dziś nie chodzi nam o obecną porę roku, ale o jesień życia, która również może być kolorowa i piękna. Każdy etap życia ma swoje gorsze strony ale ma i te dobre, ważne jest to, czy potrafimy je dobrze wykorzystać. W naszej organizacji szanujemy i doceniamy tych, którzy posiadają już spory bagaż doświadczeń życiowych. Specjalnie z myślą o naszych kochanych “Starszakach” powstał Klub Seniora “Złote Lata”. Zajęcia odbywają się codziennie, są one bardzo różnorodne, czasem bardziej, czasem mniej intensywne – w zależności od potrzeb i kondycji członków Klubu. Nad wszystkim czuwa odpowiedzialna za całość pani Krystyna Piłatowicz, która chętnie pomaga i wspiera innych.

W ostatni poniedziałek gościliśmy panią Małgorzatę Grudzińską, która jest terapeutą zajęciowym, chętnie dzieli się swoimi ciekawymi pomysłami i organizuje fajne zajęcia. Tym razem zacni Seniorzy mogli nauczyć się techniki wykonywania kwiatów z krepiny. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały, wszyscy z zaangażowaniem pracowali i dzięki temu mogli spędzić miłą chwilę na kolorowej łące, która wyrastała w szybkim tempie. Po zakończonych zajęciach każdy mógł zabrać do domu kwiat własnej twórczości, aby wspominać miłe chwile i czerpać zachętę do udziału w następnych równie ciekawych zajęciach. A my postaramy się państwa o wszystkim na bieżąco informować. Pozdrawiamy!!!

Więcej informacji na temat działalności Klubu Seniora mogą Państwo uzyskać otwierając link z lewej strony ekranu pt.: Klub Seniora “Złote lata”

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
Nawigacja
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Scroll to Top
Skip to content