ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Wycieczka do Krakowa

Witamy serdecznie sympatyków naszej strony. Chcemy opowiedzieć Wam krótką historię na temat wycieczki do Krakowa, która odbyła się 23 marca tego roku. Pomimo mrozu podróż jednak obfitowała w gorące wrażenia (jak zresztą zawsze, gdy jedziemy gdzieś razem), atmosfera była radosna, dzieci bawiły się doskonale. Podróż do Krakowa minęła szybko, gdyż w autokarze nie można było się nudzić; dzieci śpiewały, rozrabiały, śmiechu było co nie miara. Naszą przygodę w Krakowie rozpoczęliśmy wizytą w Aquaparku, gdzie dzieci mogły do woli wyszaleć się w ogromnym kompleksie basenowym, w którym jest wiele atrakcji dla dzieci. Cała ekipa wychowawców oraz ratowników czuwała nad bezpieczeństwem zabawy. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które pomogą to Państwu zobrazować.

Po zjedzonym gorącym posiłku w restauracji w Aquaparku oraz dokładnym wysuszeniu się, całą grupą udaliśmy się na zwiedzanie miasta. Najpierw przepiękny Wawel, przemarsz w kierunku rynku, zwiedzanie Sukiennic, kościół Mariacki, to tylko niektóre atrakcje. Gdyby nie siarczysty mróz, który ściskał dzieciom nosy, pewnie jeszcze chwilę spędzilibyśmy w tym pięknym mieście, jednak ze względu na nasze kochane maluchy udaliśmy się w podróż powrotną.

Takie wyprawy bardzo nas ze sobą zbliżają, jest to najlepsza forma integracji dzieci z sobą nawzajem oraz z wychowawcami. Dzieci szczęśliwe choć zmęczone trafiły z powrotem w ramiona swoich rodziców.

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Skip to content