ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Szczęśliwego Nowego Roku!

Rok 2012 przeszedł już do historii, zabrał z sobą wszystko to co przeżyliśmy, zarówno dobrego jak i złego. Jesteśmy znów starsi, znów bogatsi o pewne doświadczenia, ale tak naprawdę uczymy się przez całe życie. Na każdym etapie naszego życia spotykają nas różne próby i doświadczenia a jak sobie z nimi poradzimy zależy od tego jakimi jesteśmy ludźmi. Wpływ na nasz rozwój ma wiele okoliczności życiowych (począwszy od dzieciństwa) oraz wielu ludzi, których spotykamy na naszej drodze. Otoczenie w dużej mierze nas kształtuje, ale nie zapominajmy, że my także mamy znaczący wpływ na wszystko co dzieje się wokół nas. W świetlicy przy fundacji  pamiętamy o tym zawsze, dlatego przykładamy tak dużą wagę do tego, jakie potrzeby mają nasze dzieci i jak możemy im sprostać, tym samym pomóc dając wsparcie ku budowaniu i kształtowaniu osobowości tych młodych ludzi. No cóż… kończąc tę nostalgiczną i melancholijną myśl pragniemy podzielić się również naszą radością, a okazją do tego było rozstrzygnięcie trzech konkursów:

  • konkurs fotograficzny pt.”Obraz dnia”
  • konkurs plastyczny “Moja rodzina”
  • konkurs na grę sprawnościową pt. “Piłkarzyki”

Konkursy finansowane w ramach projektu “Zadanie publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień w 2012 roku – przeciwdziałanie problemom alkoholowym Moja rodzina”.

Rozdanie nagród odbyło się 31 grudnia w siedzibie fundacji. A laureatów było wielu! Prace też piękne! Kwitną i rozwijają się nam nasi milusińscy. Są dla nas wielką radością i jesteśmy z nich bardzo dumni. My, kadra wychowawców i opiekunów, cieszymy się bardzo mogąc sprawić naszym podopiecznym choć najmniejszą przyjemność. Dzieci są przecież takie wdzięczne!

A przed nami Nowy Rok, nowe wyzwania, nowy trud, ale i nowe radości. A Państwa już serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco postaramy się zamieszczać wszystkie ważne dla nas chwile, abyście mogli Państwo je z nami dzielić.

Wielu łask Bożych, miłości, radości płynących wprost z serca miłującego Ojca

mądrości w podejmowaniu wszelkich decyzji, zarówno tych osobistych jak i na polu zawodowym,

nadziei tak potrzebnej w tych trudnych czasach

i wiary, która pomoże przezwyciężyć wszelkie przeciwności

życzą Państwu przyjaciele z Fundacji Chrześcijańskiej “Adullam”

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Skip to content