ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

1% – dziękujemy!

Rozliczając się z fiskusem coraz więcej osób pamięta o przekazaniu 1% na rzecz organizacji, pomagających potrzebującym. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy w tym roku zechcieli właśnie nam udzielić w ten sposób wsparcia. Zapewniamy, że każda przekazana złotówka trafi do najbardziej potrzebujących w Częstochowie. Zapraszamy do naszej Fundacji! Każdy może do nas przyjść i zobaczyć jak i dla kogo działamy. 

Nie chcemy być obojętni i nie jesteśmy na los najuboższych i potrzebujących pomocy. Dziś oni jej potrzebują, jutro my albo Ty możesz jej potrzebować.

Składamy też serdeczne podziękowania dla wszystkich Państwa, którzy rozliczając się z urzędem skarbowym w ubiegłych latach zechcieli przekazać swój 1% na rzecz osób korzystających z codziennej pomocy Fundacji. Są osoby, które w ten sposób wspierają naszą działalność odkąd można 1% podatku przekazywać. W imieniu naszych podopiecznych wyrażamy wdzięczność za zainteresowanie się sprawami osób, które często znajdując się w sytuacjach kryzysowych, niezawinionych przez nich, potrzebują wsparcia – mowa tu o dzieciach, młodzieży oraz oczywiście ich środowiskach rodzinnych.

Pragniemy przeprosić tych spośród Państwa, którzy zaufali nam kiedykolwiek przekazując 1%  za 2009 rok, a nie otrzymali od nas osobistego podziękowania. Staramy się dziękować osobiście wszystkim, ale nie posiadamy danych wszystkich naszych darczyńców. Urzędy skarbowe przekazują nam tylko dane personalne darczyńców 1%, którzy w druku PIT zaznaczyli zgodę na ujawnienie ich danych personalnych. Dziękujemy serdecznie wszystkim!

Zapraszamy na naszą stronę www.adullam.pl/!!!babel. Tam są, oprócz aktualności, także sprawozdania finansowe z naszej działalności.

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Skip to content