ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa

biuro@adullam.pl

+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30

Artyści? Tak! W naszej świetlicy!

W świetlicy „Życie poza szkołą” możesz stać się artystą. Wszystko przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą, która wspiera najmłodszych w różnych przedsięwzięciach. Jak tego możecie dokonać? Za sprawą swojej odwagi, zapału i wytrwałości w rozwijaniu swoich zdolności. Program zajęć w świetlicy jest dostosowany do umiejętności i wieku każdego z wychowanków. Przy wsparciu wychowawców można stać się aktorem, stawiając kroki na deskach scenicznych. Raperem, który tworzy teksty i dzieli się z innymi tym, co mu w sercu gra. Malarzem, dla którego inspiracją będą jego własne emocje. Najmłodszym nie brakuje zapału i potem okazuje się, że to kadra naszej świetlicy, czyli ciocie i wujkowie, mają do przełożenia w czyn najbardziej kreatywne pomysły.

W najbliższym czasie czekają nas:

  • występ w spektaklu „Aslan” w trakcie dużego wydarzenia, jakim jest „Śniadanie Wielkanocne”, organizowanego w Wielką Sobotę w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. K. Pułaskiego
  • zajęcia z malowania palcami, czyli zabawa i nauka radzenia sobie z emocjami w jednym, w czasie której nie musisz martwić się o kolor swoich palców i czystość ubrań
  • tworzenie tekstów raperskich, które będziemy mogli zaprezentować w trakcie występów …  No właśnie, to już niespodzianka! Zapraszamy czym prędzej do świetlicy!

 

Działania w świetlicy „Życie poza szkołą” realizowane są w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Częstochowa oraz projektu „Stare Miasto – Nowe Życie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (dla 50 dzieci z terenu miasta Częstochowy i 50 dzieci z dzielnicy Stare Miasto).

   

Udostępnij:

Archiwalne wpisy
Gdzie nas szukać
ul. Krakowska 34
42-202 Częstochowa
+48 34 365 39 46
+48 34 365 38 30
biuro@adullam.pl
Nawigacja
© Copyright 2023 Fundacja Chrześcijańska "Adullam"
design: Daniel Malinowski
Skip to content